O firmie

Nasza historia i wartości

Marka MARBIS powstała w 2017 roku, jako rozwinięcie firmy rodzinnej, aktywnej w branży odzieżowej od kilkunastu lat. Ogrom doświadczenia zdobytego w tym czasie skłonił właściciela do założenia całkiem nowej działalności, której główną aspiracją jest Twoje zadowolenie. Dbamy o nie poprzez:

  • indywidualne, personalne podejście, otwartość na sugestie i szczególne wymagania klientów,
  • stałe podwyższanie kompetencji naszego zespołu,
  • przemiłą, bezproblemową, terminową obsługę.

Wszystkie te cechy sprawiają, że współpraca z MARBIS to prawdziwa przyjemność. Każdy zadowolony klient jest dla nas najlepszym  świadectwem dobrze wykonanej pracy i dowodem na to, że idziemy w dobrym kierunku. Jesteśmy przekonani, że dołączysz do grona osób doceniających nasze działania!

Możesz nam zaufać

Z całą pewnością jesteśmy też partnerem godnym zaufania. Nigdy nie zawodzimy – jesteśmy zawsze na czas, zawsze w kontakcie, zawsze na miejscu! MARBIS to firma, która przez lata aktywności na rynku, wypracowała  sobie uznanie i renomę w branży.

Skontaktuj się z nami

Działamy w granicach województw wielkopolskiego oraz dolnośląskiego. Potrzebujesz naszych usług w innym regionie Polski? To żaden problem –  jesteśmy zawsze tam, gdzie tego oczekujesz.

Zapraszamy do kontaktu. Czekamy na Ciebie!

Masz pytania?

    Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!